3 Kasım 2010 Çarşamba

Koyulhisar Meslek Yüksek Bilgisayar Alımı

Bari Blogun başına geçmişken biraz post atmanın faydası olur diye düşünüyorum. Bu arada Uçan kuşlardan aldığım haberlere göre Koyulhisar Meslek Yüksek Okulu - Bilgisayar Bölümü Labratuarlarına 9 adet yeni bilgisayar alımı gerçekleşmiş. Hayırlı olsun ve iyi kullanımlar diliyorum. Bilgisayar labratuarının eksiklerinin kısa zamanda daha fazla malzeme alımı yapılarak eksiklerinin tamamlanması sonraki gelecek öğrencilere derslerde hem zaman kazandıracak hemde çalışşma ortamı hazırlayacaktır.
Gerçekden böyle bir şeye ihtiyaç duyuyordu zaten. Hocalarınız en kısıtlı imkanlarla çok büyük işler yapan insanlar olduğu için verilen projelerde ne kadar üretken olursanız hocaların üzerinizdeki insiyatifi o kadar yüksek olacakdır. Bunu söyleyebiliyorum çünkü bende 2009 - 2010 mezunlarından biriyim. Bazıları sadece baş belası ve çenebaz biri olarak hatırlasalarda Koyulhisardaki birçok öğrenciden daha seviyeli olduğumun ( tabi yerine göre ) bütün herkez farkındaydı. Anlatmak istediğim şu ki Okuduğunuz Meslek Yüksek Okulu'nu sadece okumak için okursanız, mezun olup eve döndüğünüzde sadece elinizdebi kağıt parçası ve geçen iki senden başka hicbir sey bulamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Kendinizi Sürekli Geliştirin........ Bol Projeli Günler.....

1 yorum:

Growth Hacking Agency dedi ki...

this is the precise weblog for absolutely everyone who wishes to are looking for out out about this topic. You observe so much its almost hard to argue with you. You undoubtedly placed a modern day spin on a topic it's been written approximately for years. satisfactory stuff, certainly quality!

Yorum Gönder

 
Powered by Koyulhisar
Roket Porno